deniz suyu arıtma

Ekleyen: Oscar Su Arıtma Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)su arıtma

Deniz suyu ters ozmos sistemleri

Özellikle son yıllarda küresel ısınmanın da etkisiyle dünyadaki kullanılabilir su miktarı gün geçtikçe azalmaktadır. Bu yüzden deniz suyundan ters ozmos yöntemi ile su arıtımı her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır.

Deniz suyu ters ozmos sistemleri Kullanım Alanları,

Otellerde
Belediyelerde
Sitelerde
Çeşitli endüstrilerde
Yatlarda
Ro-Ro gemilerinde
Askeri gemilerde
Balıkçı teknelerinde kullanılmaktadır.

Deniz suyu arıtım sistemleri TDS değeri 50.000′e kadar olan suların arıtımında kullanılır. 1 m³/gün’ den başlayarak çok yüksek tüketim kapasitelerini tek gövdede karşılayan modellerin projelendirilmesi mümkündür.

Sistemlerin dizaynında suyun tam kimyasal analizi ve ön arıtım sisteminin dizaynı çok büyük önem taşır. Sistem komple olarak bir kumanda panosundan yönetilir. Modeller istenildiği taktirde otomatik membran yıkama sistemiyle donatılabilir. Membran kapları PVC veya paslanmaz olarak sunulabilir.

[Bakınız: Nehir Suyu Arıtma]

Etiketler:,

Oscar Su Arıtma

Atık su arıtma yumuşatma havuz su arıtma endüstriyel reverse osmosis sistemleri kimyasallar yedek malzeme servis bakım montaj ve destek hizmetleri. Endüstriyel proje su arıtma sistemleri dış. tic. ltd. şti. Mustafa Kemal Paşa Mh., Mutlu Sk No:21, 34510 Avcılar/İstanbul, Türkiye Tel: (0212) 428 8574 Fax: (0212) 428 8576