evsel atık su arıtma

Ekleyen: Oscar Su Arıtma Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)su arıtma

Evsel Atık Su Arıtma Sistemleri

Ev ve işyerlerinde, mutfak, WC, duş, banyo vb. kullanım alanlarından kaynaklanan atık sulardır.Kanalizasyon şebekesi olmayan bölgelerde evsel atık suların alıcı ortama deşarj edilmeden önce arıtılmaları gerekmektedir.

Evsel atık sular biyolojik olarak arıtılır. Atıksu içerisinde kirlilik kaynağı organik maddeler, arıtma tesisinde üretilen mikroorganizmalar tarafından tüketilerek sudan ayrılırlar. Mikroorganizmaların yaşayabilmesi için besin maddesi ve oksijen temel ihtiyaç duydukları unsurlardır. Bakteriler besin maddesi olarak atık su içerisindeki organik maddeyi kullanırlar. Gerekli olan oksijen ise atık suyun içerisine blower aracılığıyla verilir.

Firmamız otellerden kasabalara ve şehirlere her ölçekteki yerleşimden kaynaklanan evsel atık suların arıtımında danışmanlıktan anahtar teslim tesisi kurmaya kadar her kapsamda hizmet vermektedir.

Etiketler:, ,

Oscar Su Arıtma

Atık su arıtma yumuşatma havuz su arıtma endüstriyel reverse osmosis sistemleri kimyasallar yedek malzeme servis bakım montaj ve destek hizmetleri. Endüstriyel proje su arıtma sistemleri dış. tic. ltd. şti. Mustafa Kemal Paşa Mh., Mutlu Sk No:21, 34510 Avcılar/İstanbul, Türkiye Tel: (0212) 428 8574 Fax: (0212) 428 8576