seperatör filtreler

Ekleyen: Oscar Su Arıtma Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)su arıtma

Seperatör Filtreler

Seperatör Filtre sistemleri özgül ağırlığı sudan fazla olan katı maddelerin (kum) ve partiküllerin santrifüj kuvveti etkisi ile sudan ayrıştırılması amacı ile kullanılmaktadır.

Seperatör Filtreler

Seperatör Filtre sistemleri özgül ağırlığı sudan fazla olan katı maddelerin ve partiküllerin santrifüj kuvveti etkisi ile sudan uzaklaştırılması prensibine göre çalışır. Su, giriş bölmesine teğet olarak girerken oluşan santrifüj etkisi nedeni ile sudan ağır olan partiküller, cihaz çeperlerine doğru savrulur ve spiral hareketlerle toplama bölgesine doğru inerler. Filtrenin alt haznesinde toplanan partiküller periyodik veya sürekli olarak manuel veya otomatik olarak boşaltılır. Partiküllerden ayrılmış olan su, separatörün ortasındaki girdap vasıtası ile yukarı doğru çekilir ve çıkış hattına geçer.

Seperatör Filtrelerin Özellikleri

Seperatör Filtreler kesintisiz 24 saat çalışabilme özelliğine sahiptir.
70 mikrona kadar tüm partikülleri tutar.
Yüksek kapasite aralıklarında çalışabilir
Otomatik olarak kendini temizleme özelliğine sahiptir.
Temizlik esnasında suyun kesilmesi gerekmez.
Yedek parça istemez, içinde hareketli parça yoktur.
Bakımı sadece katı maddelerin toplandığı hazneyi temizlemekten ibarettir.
Basınç kaybı sabittir, yüksek kapasitelerde bile debide değişim olmaz.
İçinde filtre elemanı olmadığı için tıkanma riski yoktur.

Etiketler:, ,

Oscar Su Arıtma

Atık su arıtma yumuşatma havuz su arıtma endüstriyel reverse osmosis sistemleri kimyasallar yedek malzeme servis bakım montaj ve destek hizmetleri. Endüstriyel proje su arıtma sistemleri dış. tic. ltd. şti. Mustafa Kemal Paşa Mh., Mutlu Sk No:21, 34510 Avcılar/İstanbul, Türkiye Tel: (0212) 428 8574 Fax: (0212) 428 8576